• zsz3
  • zsz6
  • zsz4

Zielona fotobudka

Dzień Świętego Patryka jest obchodzony hucznie na całym świecie. W naszej szkole również nie mogło zabraknąć irlandzkich akcentów. Oprócz tego, że zrobiło się zielono, a na angielskim poznaliśmy tradycje i zwyczaje Irlandii to dodatkowo Samorząd Uczniowski umilił nam czas na przerwach przygotowując fotobudkę, w której każdy mógł zrobić sobie zdjęcie.

Dyskoteka gra!

Zaraz po feriach Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną dla klas IV-VII. Uczniowie nie zawiedli i frekwencja dopisała. Przy ulubionej muzyce i w miłym towarzystwie wszyscy bawili się wyśmienicie. Roztańczeni i pełni pozytywnej energii jesteśmy gotowni na wyzwania, które czekają nas w nowym półroczu.

Dzień Bezpiecznego Internetu_2019

Jak co roku na początku lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Na wielu lekcjach uczniowie rozmawiali na temat bezpieczeństwa w sieci i mądrego korzystania z zasobów online. Takiego tematu nie mógł przepuścić Samorząd Uczniowski!

Uczniowie pod czujnym okiem opiekunów SU oraz nauczyciela informatyki stworzyli quiz odnośnie bezpiecznego korzystania z sieci. Przydała się również ogólna wiedza o internecie. Quiz został przygotowany w formie kodów QR. Zadaniem chętnych uczniów było, jak najszybsze odnalezienie ukrytych w szkole kodów, zapisanie odpowiedzi i przekazanie ich nauczycielowi. Emocje sięgnęły zenitu i wszyscy bawili się super!

„Michał” dla najlepszego nauczyciela

4 lutego Samorząd Uczniowski przeprowadził głosowanie na „Michała” dla najlepszego nauczyciela. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i przejęci głosowaniem. Przedstawiciele uczniów bardzo dokładnie liczyli i spisywali głosy. "Michał" dla najlepszego nauczyciela trafia do rąk p. ...
Póki co to tajemnica, ale wszystkiego dowiecie się już 15 lutego w dniu Święta Szkoły. Zapraszamy!

Wczoraj w naszej szkole zrobiło się bardzo czerwono...
A to za sprawą świętego Walentego ☺️❤️

Nakrętki dla Tomka

W pierwszym półroczu tego roku szkolnego udało nam się zebrać aż 190,1 kg nakrętek! Przekazaliśmy je na rzecz Tomka, który potrzebuje ich na zakup pionizatora. Trzymamy kciuki! I zbieramy dalej!

dla Tomka  nakrtki podsumowanie

Mikołajki 2018

Mikołajki

6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Tego dnia, niemal wszyscy uczniowie ubrani byli na czerwono, a na głowach mieli czerwone czapki, ponieważ każdy wiedział, że czapka Mikołaja zwalnia z niezapowiedzianego pytania:)

Atmosfera w szkole była świąteczna i sprawiła, że wszyscy poczuli ciepły, magiczny klimat.