Home Page Slider

 • szkola2
 • szkola1
 • dzieci1
 • dzieci1a
 • dzieci1b
 • dzieci1c
 • dzieci1d
 • dzieci1e
 • klasa 1g
 • dzieci1f
 • sp42zaprasza

Zakończenie projektu „Let’s sing together”

Międzynarodowy projekt eTwinning był tak ciekawy i wciągający, że trudno było nam się z nim rozstać. Grupa uczniów z naszej szkoły pod czujnym okiem p. Katarzyny Polak pracowała nad swoją piosenką przez kilka miesięcy, a zwieńczeniem jej działań jest teledysk, który z dumą prezentujemy szerszemu odbiorcy. Piosenka „Take what you want” została entuzjastycznie przyjęta przez naszych zagranicznych partnerów, mieliśmy możliwość prezentować ją na żywo w trakcie trzech wideokonferencji. Wymagały one od uczniów i nauczyciela posługiwania się językiem angielskim, co dzięki większej ilości godzin angielskiego w szkole nie było przeszkodą. Porozumiewaliśmy się bez problemu, co najwyżej czasami mieliśmy problem ze zrozumieniem naszych zagranicznych kolegów. Ośmieliło nas to jednak do mówienia, gdyż jak się okazuje nie powinniśmy mieć w tej materii kompleksów. Oto prezentacja naszego zespołu:  https://drive.google.com/file/d/1WxPxNbtne9nBVd4r5bz5BwmNgznK6qyZ/view oraz teledysk nagrany na terenach zielonych naszej szkoły: https://youtu.be/FwuTNWHVt94 . Miłego oglądania!

 

logo LST

 

Archiwum aktualności