Home Page Slider

  • szkola2
  • szkola1
  • dzieci1
  • dzieci1a
  • dzieci1b
  • dzieci1c
  • dzieci1d
  • dzieci1e
  • klasa 1g
  • dzieci1f
  • sp42zaprasza

projekt

Projekt „Usłysz legendę” polegał na tym, że młodzi ludzie z różnych stron Polski pracowali nad stworzeniem audiobooków inspirowanych legendami. Działania przebiegały etapami, w ramach których zespoły wymieniały się materiałami. Poszczególne grupy wybrały tekst, opracowały scenariusz, nagrały dźwięk i dokonały przekładu na język angielski. Nie zabrakło również malowania. Legendy zostały opracowane w formie audiobooków. Jako, że projekt był ogólnopolski, działania naszych uczniów znaleźć można w różnych legendach na różnych etapach ich opracowania. Postępy i efekty prac projektowych znaleźć można na tronie projektu: https://uslyszlegende.blogspot.com/

Archiwum aktualności