wiosna6
  • wiosna5
  • sport bieg

Wiersze z szuflady

Wśród naszych uczniów rosną przyszli poeci!
W Regionalnym Konkursie Literackim „Wiersze z szuflady”, w którym wzięło udział ponad 300 uczestników, Antosia Niszczota z klasy 4 „b” za swój wiersz „Słońce w Biedronce” zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

wiersz Antosi           wiersz Antosi2          wiersz Antosi 4b

Mistrz klawiatury 2019

Konkurs

W styczniu zaprosiliśmy uczniów klas IV-VII do udziału w konkursie o tytuł Mistrza klawiatury. Zadaniem uczestników zabawy było bezbłędnie napisanie określonego tekstu w jak najkrótszym czasie. Uczniowie korzystali z aplikacji online, która pozwalała sprawdzić, jak szybko piszą, a wyniki uczestnicy widzieli zaraz po zakończeniu pisania.

Szkolnym Mistrzem klawiatury 2019 został Krystian Jaworski, a wicemistrzami Oskar Wojtaszek i  Kacper Sowiński. Gratulujemy zwyciężcom, dziękujęmy za udział i zapraszamy za rok.

Nagroda dla klasy Ia

talent

Uczniowie klasy Ia wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym przez Polską Spółkę Gazowniczą oraz Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „GAZ ZIEMNY – PEWNIE I BEZPIECZNIE” Zadaniem było  przygotowanie  przez klasę wspólnej pracy – komiksu, którego motywem przewodnim było bezpieczne użytkowanie gazu ziemnego.

Przyroda w barwach jesieni

Dnia 6 grudnia 2018 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Przyroda w barwach jesieni”, który  przeprowadzono wśród uczniów klas I i II. Na konkurs wpłynęło 31 ciekawych, oryginalnych prac. Jurorzy, wybrani spośród nauczycieli naszej szkoły, po długich i trudnych naradach przyznali nagrody i wyróżnienia.
Tego dnia Pani Dyrektor Barbara Stankiewicz gratulowała i wręczała nagrody oraz dyplomy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom.

Czy znasz twórczość - konkurs

talent

Sukces w konkursie „Czy znasz twórczość…?”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy IVb Maja Walaszek zdobyła wyróżnienie w wojewódzkim konkursie czytelniczym „Czy znasz twórczość…?” organizowanym w ramach projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami”. Serdecznie gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów!

Talenty XXI wieku - listopad 2018

26 października 2018r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się seminarium podsumowujące V edycję projektu Białostockie Talenty XXI wieku, którego organizatorem jest Centrum Kształcenia Ustawicznego. Nadrzędnym celem projektu jest wspieranie utalentowanych uczniów białostockich szkół chcących poszerzać swoją wiedzę z zakresu różnorodnych dziedzin nauki.

Podczas seminarium Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski uroczyście wręczył certyfikaty i medale wyróżniającym się uczestnikom projektu.

Koordynator projektu
Anna Ościłowska- pedagog szkolny

talenty 2018

Bezpieczna droga do szkoły

5 października 2018 r., w naszej szkole, został rozstrzygnięty konkurs plastyczny klas I – III „Bezpieczna droga do szkoły”. Komisja składająca się z nauczycieli naszej szkoły przyznała nagrody i wyróżnienia.  Spośród 34 prac wybrała, te które niosły przesłanie związane z tematem konkursu oraz były estetycznie wykonane.

Konkurs Mistrz Kodowania

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie o tytuł

Mistrza Kodowania
który będzie rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych:
klas I-III
klas IV-VI
klas II-III gimnazjum

Szczegółowe informacje u nauczycieli informatyki, j.polskiego i matematyki.

Mistrzowie i wicemistrzowie otrzymają nagrody ufundowane przez

Bank Spółdzielczy w Brańsku Oddział w Białymstoku
logoBSB