Home Page Slider

  • niep
  • niep1
  • niep2
  • slajder den
  • slajder den1
  •  
    rozpocz4 
  • 4
  • sp42zaprasza

Terminy zebrań i spotkań z nauczycielami

1 19 IX 2019 r.  Zebranie rodziców
2 22 X 2019 r.  Indywidualne spotkania z nauczycielami
3 19 XI 2019 r.  Zebranie rodziców
4 12 XII 2019 r. Indywidualne spotkania z nauczycielami 
(ostateczny termin poinformowania uczniów o przewidywanej ocenie semestralnej - pisemne wręczenie zagrożeń stopniem niedostatecznym)
5 6 II 2020 r.  Zebranie rodziców
6 24 III 2020 r.  Indywidualne spotkania z nauczycielami
 7 28 IV 20120 r.  Zebranie rodziców
8
21 V 2020 r.  Indywidualne spotkania z nauczycielami
(ostateczny termin poinformowania uczniów o przewidywanej ocenie rocznej - pisemne wręczenie zagrożeń stopniem niedostatecznym)

Przydział sal na zebrania


klasa sala
 Ia 113 
Ib 112
Ic 111
IIa 109
IIb 210
IIc 212
IIIa 206
IIIb 204
 
klasa sala
 IVa 208 
Va 2
Vb 13
Vc 110
VIa 205
VIb 203
VIIa 202
VIIIa 3

 

Przydział sal na indywidualne spotkania z nauczycielami 
godz.17:00-18:00

Lp
Imię i nazwisko
Nauczany przedmiot
Sala
1.
Barbara Stankiewicz  geografia, edukacja dla bezp.
gab. dyrektora
   2. Elżbieta Kadłubowska  świetlica     gab. wicedyrektora
3.
Anna Ościłowska  pedagog
gab. pedagoga
4.
Halina Arciszewska  biologia, wych. do życia w rodzinie 208
5.
Małgorzata Rakus  przyroda
208
6.
Iwona Golonko  chemia
202 
7.
Katarzyna Terlecka  edukacja wczesnoszkolna
109
8.
Dorota Łupińska  edukacja wczesnoszkolna
210
9.
Katarzyna Witkowska  edukacja wczesnoszkolna
212
10. Katarzyna Zasim  edukacja wczesnoszkolna 206 
11. Anna Szatyłowicz  edukacja wczesnoszkolna 204
12.
Magdalena Żochowska  edukacja wczesnoszkolna
113
13.
Agnieszka Lewkowicz  edukacja wczesnoszkolna
112
14.
Dominika Kosewska-Kozicka  edukacja wczesnoszkolna
111
15.
Urszula Iwaniuk  historia, wos
2
16.
Barbara Kołcz  informatyka
110
17.
Agnieszka Jezierska  technika
104
18.
Anna Maciejuk  język angielski
205
19.
Małgorzata Muśko  język angielski, język rosyjski
204
20.
Weronika Włostowska-Zdanowicz  język angielski
203
21.
Beata Bogdan  język angielski
113
22.
Katarzyna Polak  język polski
13
23.
Agnieszka Krajewska  język polski
102
24.
Anna Świętkowska  geografia
107
25.
Wojciech Panasewicz  fizyka
202
26.
Agnieszka Krygier  matematyka
202
27.
Paulina Trenderenda
 matematyka
3
28.
Barbara Jabłońska  muzyka, zajęcia artystyczne
205
29.
Izabela Danilewska  plastyka, zajęcia artystyczne
110
30.
ks. Robert Tworkowski  religia katolicka
206
31.
Barbara Puczyńska  religia prawosławna
104
32.
Robert Szawiel  wf
bl. sport. 
33.
Sławomir Lebiedziński  wf
107
34.
Marek Kowalczuk  wf
bl. sport. 

 

Archiwum aktualności