dyskot
  • dbi5b
  • sport bieg

I’m Polish. I’m Proud

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie postawnowili zrealizować projekt o naszej ojczyźnie, ale w języku angielskim.

Klasy IV i V wzięły udział w projekcie e-Twinning o nazwie I’m Polish. I’m Proud oraz w wydarzeniu Happy Birthday Poland!. Dzięki akcji uczniowie ćwiczyli swoje umiejętności językowe. Wiedzą, jak nazwać zabytki w Polsce. Znają angielskie nazwy tradycyjnych polskich potraw. Bez wątpienia zwiększyli swoją wiedzę na temat Polski i rozszerzyli znajomość słownictwa.

Uczniowie z zapałem przygotowali plakaty, wystąpienia i prezentacje o Polsce. Pracowali w parach, grupach i indywidualnie zawsze słuchając i pomagając sobie wzajemnie.

Alphabet of Independence – Alfabet Niepodległości

Klasy III gimnazjum wzięły udział w międzyprzedmiotowej akcji pt. „Alphabet of Independence – Alfabet Niepodległości”. Uczniowie stworzyli listę słów w języku angielskim i polskim, które kojarzą im się z Polską. W ten sposób włączyliśmy się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

styp Formularz wniosku na stypendium szkolne oraz szczegółowe informacje znajdują się na: www.bialystok.pl Formularze wniosków można składać do 15 września 2017 roku u pedagoga szkolnego (s. 103 I piętro). Wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne, nie może być większa niż 514 zł.

Postępowanie przetargowe prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na: „Przebudowę i remont pomieszczeń szkolnych Zamawiającego na potrzeby oddziałów przedszkolnych i edukacji klas wczesnoszkolnych I-III”

link Urzędu Zamówień Publicznych:

Załączniki:

6a. Odpowiedź na przesłane pytanie i zmiana treści SIWZ-ZP-1_PG16_17

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Zmiana Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

dok Rodziców uczniów klas I prosimy o dostarczenie informacji o gotowosci dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej a rodziców uczniów klas: III, IV i V o dostarczenie świadectw.