• niepodleg1
  • pilkarki
  • klasa1aa
  • klasa1a

styp Formularz wniosku na stypendium szkolne oraz szczegółowe informacje znajdują się na: www.bialystok.pl Formularze wniosków można składać do 15 września 2017 roku u pedagoga szkolnego (s. 103 I piętro). Wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne, nie może być większa niż 514 zł.

Postępowanie przetargowe prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na: „Przebudowę i remont pomieszczeń szkolnych Zamawiającego na potrzeby oddziałów przedszkolnych i edukacji klas wczesnoszkolnych I-III”

link Urzędu Zamówień Publicznych:

Załączniki:

6a. Odpowiedź na przesłane pytanie i zmiana treści SIWZ-ZP-1_PG16_17

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Zmiana Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

dok Rodziców uczniów klas I prosimy o dostarczenie informacji o gotowosci dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej a rodziców uczniów klas: III, IV i V o dostarczenie świadectw.

szczegolysp42

podziekowania42