• koniecroku1
  • dzsportu1
    dzsportu

Wyjazd integracyjny klasy IVa

Czwarta klasa miała okazję lepszego poznania się i zintegrowania w czasie wyjazdu integracyjnego, który odbył się 12 września 209r. Razem z wychowawczynią, p. Halina Arciszewską, uczniowie spędzili pełne emocji przedpołudnie. Pogoda dopisała, więc dzieci mogły bez przeszkód korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych na terenie sportowo –rekreacyjnym. Czas szybko mijał na różnego rodzaju grach, zabawach, konkurencjach sportowych i edukacyjnych, dzięki którym uczniowie nie tylko świetnie się bawili, ale też uczyli się i budowali relacje.

zaproszenie

Zapraszamy rodziców na zebrania klasowe w dniu 19 września 2019 r.

Klasy I -  IV - godz. 17.00
Klasy V - VIII  - godz. 18.00

Przydział sal na zebrania

klasa sala
 Ia  113
Ib 112
Ic 111
IIa 109
IIb 210
IIc 212
IIIa 206
IIIb 204
klasa sala
 IVa

zebranie odbędzie się w innym terminie
ze względu na zwolnienie lekarskie wychowawcy

Va 2
Vb 13
Vc 110
VIa 205
VIb 203
VIIa 202
VIIIa 3

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Dawidowiźnie

W pierwszych dniach września uczniowie klas drugich odbyli wyjątkowo ciekawą wycieczkę - gościli w gospodarstwie agroturystycznym w Dawidowiźnie koło Goniądza. Dzieci poznały pracę w wiejskim ogrodzie i na polu. Były świadkami robienia chleba na zakwasie, który po upieczeniu zjadły ze smakiem. Z dużym zaangażowaniem karmiły kury i króliki. Gospodarze poczęstowali wszystkich pysznym wiejskim obiadem. Zabawom na świeżym powietrzu nie było końca...

26 września (czwartek) zapraszamy do
Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Archidecezji Białostockiej.

W programie:
10.00 - Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży poświęconego postaci Błogosławionego ks. Michała Sopoćki „Otwarte serce”.
11.00 - Spotkanie z misjonarzem ks. Zbigniewem Wasińskim, założycielem Centrum Miłosierdzia Bożego w Korei Południowej.

Serdecznie zapraszamy zwycięzców konkursu wraz z opiekunami.

Witamy nowy rok szkolny

I zaczął się kolejny rok szkolny... Mamy nadzieję, że będzie on udany dla wszystkich naszych uczniów. Serdecznie pragniemy powitać tych, którzy pierwszy raz przeszli przez próg szkoły. Niech ten rok będzie pełen samych sukcesów i radości!

Wyprawka
w roku szkolnym 2019/2020

wyprawka2018

Zapraszmy do zapoznania się z wyprawkami dla uczniów na rok szkolny 2019/2020:

klasa I - pobierz

Klasy IIpobierz

Klasy IIIpobierz

Bezpiecznych wakacji

Wyjątkowo w tym roku we środę, 19 czerwca podsumowaliśmy naukę uroczystym zakończeniem roku szkolnego. Pożegnaliśmy też z łezką w oku ostatni rocznik naszych gimnazjalistów, więc była to uroczystość szczególna, wpisująca się na karty historii naszej szkoły. Nie obyło się bez wzruszeń, a gorącą atmosferę wzmagało wakacyjne słońce.
Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia nauki w tym roku szkolnym i otrzymania świadectw, nie tylko tych z paskiem. Po wytężonym wysiłku należy się nam wszystkim zasłużony wypoczynek.
Pamiętajcie, by wakacje spędzić bezpiecznie. Do zobaczenia za dwa miesiące.

Dzień sportu

Dzień sportu zawsze wzbudza wiele emocji, ale w tym roku był on szczególny! Na naszych uczniów czekały konkurencje sportowe na boisku szkolnym, ale zanim rywalizacja się rozpoczęła zostały wręczone nagrody za udział w turnieju piłki nożnej. Zostały wręczone przez byłego zawodnika Jagiellonii Białystok, pana Rafała Grzyba, a co za tym idzie chlopcy, którzy je odbierali dostali duży zastrzyk energii na cały dzień. Odwiedził nas tego dnia jeszcze jeden gość, pan Prezydent Tadeusz Truskolaski. Dokonał on oficjalnego otwarcia nowopowstałego placu zabaw przy naszej szkole. Dziękujemy!

O tym wydarzeniu możemy też przeczytać na portalu Wschodzący Białystok i bialystok.pl: http://bit.ly/bialystoksp42   oraz   http://bit.ly/2x2TDmG.