• niep

Godziny pracy 7.00 - 17.00

start

Świąteczne Anioły

Okres przedświąteczny kojarzy nam się z Mikołajem, choinką, prezentami i aniołami. W tym czasie w naszym mieście ogłoszone zostały konkursy plastyczne o anielskiej tematyce. Dzieci uczęszczające do świetlicy chętnie wykonywały prace pod kierunkiem nauczycielek.

„Anioły, Aniołki, Aniołeczki” - XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego:

„Anioły” - VI edycja konkursu plastycznego:

Ruch to zdrowie

Aby dbać o nasze zdrowie wychowawcy świetlicy często organizują dla nas zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej, a gdy jest ciepło na boisku szkolnym. Bardzo lubimy takie zajęcia! Możemy biegać do woli, uczymy się współpracy a także dbamy o swoją kondycję.

zab       zab1

Magiczne opowieści

"Bawimy sie w teatr, magiczne opowieści" to zajęcia jakie proponuje dzieciom w świetlicy nauczyciel języka polskiego pani Katarzyna Polak. Na ostatnich zajęciach uczniowie robili piórnikowy teatr.

Zabawy w świetlicy

W świetlicy dzieci magą odpocząć i wspólnie spędzić czas na zabawach i ćwiczeniach

Zajęcia integracyjne

A po lekcjach… dzieci ze świetlicy szkolnej biorą udział w zajęciach integracyjnych prowadzonych przez pedagoga szkolnego. Poprzez różne zabawy ruchowe poznają swoje imiona oraz „przełamują pierwsze lody”.

Świetlicowe harce

Świetlica uczy, bawi, wychowuje, ale najbardziej...cieszy! Zapraszamy do oberzenia krótkiego podsumowania, tego co działo się w naszej świetlicy w I półroczu.

Zajęcia z kodowania

Dzieci w świetlicy mogą brać udział w zajęciach z kodowania i programowania robotów. Nasze maluchy poznały już Ozobota, któremu wydawały polecenia rysując kolorowe kody. Następne atrakcje już czekają.