• 1klc
  • tlo1
  • dk2

Uwaga!

W okresie 09.11 – 29.11.2020 r. wszystkie klasy przechodzą na nauczanie zdalne. Szczegółowe informacje u wychowawców klas.

Uwaga!

W okresie od 09 listopada do 29 listopada 20202 r.
szkoła zapewnia opiekę świetlicy

dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informacji na w/w temat udziela sekretariat szkoły.

Uwaga! :)

11 listopada obchodzimy urodziny naszej Niepodległej OjczyznyJ, czyli świętujemy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tym, zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na najpiękniejsze „Życzenia dla Niepodległej”.

Napisz życzenia dla naszej Ojczyzny (zadbaj o poprawność ortograficzną i interpunkcję, a kartkę ozdób motywami patriotycznymiJ). Życzenia mogą mieć formę wiersza, listu lub kartki pocztowej.
Zrób zdjęcie pracy (pamiętaj o dobrej jakości – musi być wyraźne:)

Przyślij ją na adres swojej polonistki:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czekamy do 23.11.2020 roku.

SzkolapamietaLOGOTYP niepod

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji programu
Kompleksowa Profilaktyka Wad Postawy”.

Grupę docelową stanowią: dzieci z klas I, IV i VI szkoły podstawowej. W ramach projektu, u dzieci zgłoszonych do programu, zostaną przeprowadzone bezpłatne badania diagnostyczne wad postawy. Podczas indywidualnej konsultacji z Fizjoterapeutą zyskacie Państwo pełną informację na temat ewentualnie występujących schorzeń u Waszego dziecka i wynikających z nich zagrożeń.

Trójwymiarowa analiza kręgosłupa 4D przy użyciu sprzętu Diers  to nieinwazyjna metoda pomiaru kręgów oraz poszczególnych odcinków tej części szkieletu przy użyciu metody światło-optycznej. Wyniki badań wyświetlają się w formie cyfrowej na monitorze zaraz po przeprowadzeniu analizy. Zaawansowana technologia pozwala na wykonanie precyzyjnych pomiarów ciała bez użycia promieni rentgenowskich, z wykluczeniem ubocznych skutków napromieniowania. Dzieci ze znacznym stopniem wad postawy zakwalifikują się do kolejnego etapu projektu, jakim będą bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne.

Zainteresowanych Rodziców, których dzieci nie były jeszcze zgłoszone do Projektu prosimy o kontakt pod numerem tel: 607684939. Badania będą umawiane indywidualnie, w dogodnym dla Państwa terminie.

Uczniowie kl. I-III w akcji MEN "Szkoła pamięta"