• 1klc
  • tlo1
  • dk2

Uwaga!

Zmiana organizacji wejść do szkoły od 26.10 do 8.11.2020r.

1. Wejściem głównym wchodzą do szkoły i wychodzą po lekcjach do rodziców uczniowie klas 1a,1b,1c
  1. Wejściem od placu zabaw wchodzą do szkoły i wychodzą po lekcjach do rodziców, lub wracają samodzielnie uczniowie klas 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c.
  1. Dzieci, które zostają w świetlicy wychodzą tak jak dotychczas wejściem głównym.

glowny

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku informuje, iż zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 23 października 2020 r. wydanym w związku z rozwojem pandemii COVID-19, od dnia 26 października 2020 r. do dnia 8 listopada 2020 r. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną.

Szczegółowe informacje dotyczące nauki zdalnej przekażą wychowawcy
przez dziennik elektroniczny.

Ślubowanie klas I

We wtorek 13 października 2020 r. w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.
Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

cc
Od 1 października rusza nowa edycja programu GRAMY W RĘCZNĄ!!!
Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS 3
do aktywnego udziału.
Zajęcia prowadzone są w każdy poniedziałek w godz. 16-17
oraz każdą środę w godz. 15-16!!!

gramy2

ksnowa