• 1klc
  • tlo1
  • dk2

Szanowni Rodzice!

Cieszymy się z powrotu naszych uczniów z klas 1-3 do szkoły od 18 stycznia.  Naukę stacjonarną  będziemy realizować zgodnie z rozkładem zajęć, który obowiązywał do czasu przejścia na kształcenie zdalne (dostępny na stronie internetowej szkoły).

Dodatkowe informacje  przekażą Państwu wychowawcy przez dziennik elektroniczny.

Przypominamy również, że na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny i  obowiązek przestrzegania procedur bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 obowiązujących w Szkole Podstawowej Nr 42.

W klasach 4 – 8 kontynuacja nauki zdalnej bez zmian.

Uwaga!

Od dnia 18.01.2021 r. uczniowie klas I-III wracają do szkoły.
Wszyscy korzystający z obiadów, w stołówce szkolnej, proszeni są o dokonanie płatności do dnia 15.01.2021 r.

Szopka bożonarodzeniowa

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie szopki bożonarodzeniowej. Zadaniem uczestników będzie wykonanie przestrzennej pracy plastyczno-technicznej – szopki bożonarodzeniowej. Zgodnie z regulaminem konkursu – wszystkie elementy szopki muszą być wykonane samodzielnie. Technika i dobór materiałów są dowolne, ale szopka powinna nawiązywać do przesłania płynącego z Bożego Narodzenia (mile widziane nawiązanie do tradycji lokalnej, pejzaży, strojów, miejscowej architektury itp).

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin i kartę zgłoszeniową znajdą Państwo TUTAJ

Zimowisko

Zapraszamy uczniów z klas 1-4 na zimowisko.

Miejscem, w ktorym będzie się ono odbywało jest Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku, ul. Radzyminska 11.

Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ.

Zapraszamy do obejrzenia występów uczniów klasy Ia

klasa1a

List Rzecznika Praw Dziecka

Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym - całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania - 800 12 12 12 i dedykowany młodym ludziom czat internetowy. Czat internetowy ma charakter nieodpłatny, nie wymaga również logowania ani instalowania aplikacji. Komunikacja odbywa się na stronie internetowej rzecznika - brpd.gov.pl, a obsługujący czat eksperci są osobami profesjonalnie przygotowanymi do udzielania dzieci i młodzieży takiego wsparcia.