Home Page Slider

  • sztand
  • cz2
  • dbi
  • 3a
  • klasa5c1
  •  
    dbi1 
  • 4
  • sp42zaprasza

 

logo

Czytelnicy w akcji - należy nam się czytanie!!!

Początek czerwca minął nam pod hasłem promowania czytelnictwa. 7 czerwca wzięliśmy kolejny raz udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Tym razem starsi uczniowie spędzili trochę czasu na czytaniu na świeżym powietrzu. Młodsi wzięli udział w szkolnej aktywności roboczo nazwanej „Należy mi się czytanie, czyli czytanie na leżąco”. Szkolne korytarze zapełniły się materacami, na których relaksowali się uczniowie, czytając wcześniej przyniesione książki. Dzieci również wymieniały się książkami. Tak się zaczytały, że nie chciały wracać do sal na lekcje. Był to wspaniale spędzony czas, można powiedzieć – uczta czytelnicza.

 

 

Archiwum aktualności