Home Page Slider

  • sztand
  • cz2
  • dbi
  • 3a
  • klasa5c1
  •  
    dbi1 
  • 4
  • sp42zaprasza

 

Z wizytą u Indian

          W dniu 3.06.2019 r. klasy IIa i IIb były na wycieczce w Wiosce Idiańskiej w Supraślu. Dowiedzieliśmy się tam wielu ciekawostek o życiu Indian Ameryki Północnej, jakich narzędzi używali, czym się zajmowali na co dzień,  jak się ubierali. A nawet sami mogliśmy poczuć się jak Indianie - przymierzaliśmy pióropusze, jeździliśmy konno, strzelaliśmy z łuku i wiatrówki. W wiosce karmiliśmy też zwierzęta: alpaki, skunksa, szopa i konie. Mogliśmy sprawdzić swoje siły podczas przeciągania liny (dziewczyny górą), bawiliśmy się na równoważni i poszukiwaliśmy złota. Zrobiliśmy też własnoręcznie ekologiczne zapinki. Na koniec była fantastyczna przejażdżka "Bajkową ciuchcią".

 

Archiwum aktualności