Home Page Slider

  • stworki
  • wiatraki
  • wiosnaslajder
  • wiosnaslajder2
  •  
    wiosnaslajder4 
  • wiosnaslajder5
  • wiosnaslajder6
  • sp42zaprasza
 
Kwiaty dla Patrona

To był wyjątkowy wtorkowy wieczór. W naszej świetlicy 12 lutego 2019 odbyły się warsztaty zatytułowane "Kwiaty dla Patrona". Uczestniczyli w nich uczniowie klas pierwszych i drugich wraz z Rodzicami i Dziadkami. Zajęcia prowadziły wychowawczynie edukacji elementarnej oraz świetlicy. Wszyscy razem zamieniali papier i bibułę w niesamowite kwiaty - małe dzieła sztuki.
Frekwencja oraz imponujące uzdolnienia wszystkich przybyłych przerosły oczekiwania organizatorów. Był to bardzo kreatywny, wesoło spędzony czas, w trakcie którego można było lepiej się poznać, porozmawiać, podzielić pomysłami, udoskonalić umiejętności. 
Nasz Patron, Bł. Ksiądz Michał Sopoćko otrzymał od społeczności SP42 prezent w postaci pięknych bukietów. My zaś, dzięki Jego osobie, mogliśmy się spotkać i tworzyć piękne rzeczy, a jest to dar bezcenny. 
 

Archiwum aktualności